MANAGER PROIECT in Targu Mures

SC ATLAS SPORT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam Manager Proiect - job de birou in Targu Mures.
Ce asteptari avem de la tine?

• Sa fi foarte bine organizat si atent la detalii
• Sa fi capabil de multi tasking (vei gestiona chiar si 30 de proiecte mici simultan)
• Sa ai cunostinte/studii in domeniul tehnic: inginerie, devize
• Sa fi rezistent la stres si la munca sub presiune
• Sa ai capacitate de analiza si sinteza
• Sa poti stabili prioritatile in cadrul proiectelor, sa intelegi obiectivele proiectelor si sa iei decizii
• Sa ai bune abilitati de coordonare si comunicare
• Sa ai cunoștințe avansate de utilizare Ms Office si a programelor specializate pentru elaborarea devizelor
• Si…am prefera sa ai si permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

Ce vei face ca Manager Proiect in cadrul Atlas?

• Vei gestiona proiecte de la semnarea contractului pana la semnarea procesului verbal de receptie a lucrarii
• Vei pregati corespondenta cu beneficiarul si vei pastra legatura cu acesta pe parcursul derularii proiectului
• Vei participa activ la intocmirea cartilor tehnice, proceselor verbale in colaborare cu inginerii din executie, documentelor de calitate materiale in colaborare cu departamentul de aprovizionare, avizelor si documentelor de la experti desemnati in colaborare cu RTE, topograf, geolog etc.
• Te vei ocupa de centralizarea si urmarirea decontarilor (partiale sau finale) aferente fiecarui contract si vei transmite catre departament financiar informatiile necesare din situatia de lucrari in vederea emiterii facturii
• Vei pregati dosarul complet de decontare si il vei transmite beneficiarului
• Vei intocmi devize, NR, NCS, PV aferente lucrarilor
• Vei gestiona proiectul in sistemul ERP

Ce-ti oferim?
  • oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica, faina si tanara care munceste dar se si distreaza impreuna (picnicuri tematice, teambuilding-uri, iesiri la film/bowling/parc de aventura)
  • traininguri si instruiri specifice postului dar nu numai, pentru ca incurajam dezvoltarea continua (biblioteca interna iti sta mereu la dispozitie)
  • salariu atractiv si beneficii de care te poti bucura alaturi de familia ta
  • multe altele pe care le vei descoperi la noi :)

Suntem o echipa tanara care isi propune sa faca lucrurile cu excelenta si integritate pentru binele comunitatii.
  • Pasiunea noastra este de a incuraja practicarea unei vieti sanatoase prin sport, construind cele mai bune baze sportive si locuri de joaca pentru copii.
  • Misiunea noastra este de a fi SOLUTIA numarul 1 pentru orice client care are nevoie de un proiect de infrastructura sportiva in Romania.
  • Scopul nostru este de a vedea clientii satisfacuti si comunitatile locale bucurandu-se de rezultatul muncii noastre.Pentru a realiza toate acestea, cautam un Manager Proiect cu o viziune de ansamblu asupra proiectelor, cu capacitatea de a corobora si intercala informatii diverse, capabil sa isi asume toate responsabilitatile si sa mentina permanent cursul proiectului catre obiectivul final.
ATLAS SPORT SRL cea mai mare companie din Romania specializata in constructii sportive, este promotor al initiativei de incurajare a unui stil de viata sanatos, dezvoltand cu succes infrastructura sportiva din Romania si Europa prin realizarea a peste 850 de proiecte la cheie pentru clienti deosebiti (corporatii multinationale, primarii importante, ministere, cluburi si licee sportive, antreprenori si investitori privati).
Publicat 1 Iul. 2022 Reactualizat 31 Iul. 2022 Expiră 31 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.