MANAGER PRODUS

SC CLINI-LAB SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare de preferință în biologie, chimie, biochimie, medicină de laborator;
  • Experiență în muncă de laborator medical;
  • Specializare în domeniul aparatelor de laborator (analize medicale);
  • Abilități de comunicare, negociere, diplomație, toleranță în relațiile interpersonale;
  • Abilități de a lucra independent și în echipă;
  • Rezistență la efort și stres, constanță în atitudini;
  • Disponibil la delegații în țară și în străinătate.

Descrierea jobului

  • Asigură relația cu furnizorii produselor din portofoliu pentru implemenarea optimă a caracteristicilor produsului și rezolvarea problemelor de natură tehncă și științifică.
  • Consilierea clienților în probleme de specialitate;
  • Asigură suportul tehnic și științific privind produsele firmei pentru reprezentanții teritoriali și pentru clienți.
  • Gestionarea reclamațiilor privind calitatea produselor și serviciilor furnizate.

Beneficii:
  • Salariu competitiv, corespunzător performanței individuale;
  • Mașină de serviciu, laptop, telefon mobil, participare la traininguri, seminarii, conferințe de specialitate.

Descrierea companiei

pe www. clinilab.ro
Publicat 29 nov. 2021 Expiră 29 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos