MANAGER PRODUCTIE PRELUCRARI MECANICE

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Absolvent de studii superioare tehnice: inginerie, mecanica, masini unelte, etc;
Minim 3 ani experienta in activitatea de productie-prelucrari mecanice grele si usoare;
Cunostinte bune despre materialele metalice, desen tehnic si tehnologii de prelucrare;
Experiența cu mașini CNC, automatizare
Bune cunostinte de utilizare a PC-ului (windows, office)
Bune abilitati de comunicare si organizare.
Orientat spre rezultate și soluții, cu abilități interpersonale și puternice abilități analitice și de rezolvare a problemelor
Persoana dinamica cu experienta in coordonarea formatiilor de lucru;

Descrierea jobului

Conduce, planifica, organizeaza atelierul de Prelucrari Mecanice-indeplineste planul de fabricatie lunar gestionand rational resursele alocate si urmareste incadrarea in bugetul alocat sectorului;
Coordoneaza activitatea atelierului respectand prescriptiile de calitate impuse de catre beneficiari;
Alege solutiile tehnice optime pentru realizarea productiei;
Optimizeaza procesele, procedurile și actualizeaza instrucțiunile de lucru.

Companie romaneasca de Top, Certinvest SRL face parte din cel mai mare grup de companii alimentare est-europene.

Publicat 26 nov. 2021 Reactualizat 24 dec. 2021 Expiră 26 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos