Publicat 17 Aug 2020 | Reactualizat 14 Sep 2020 | Expiră 17 Sep 2020

MANAGER OPERATIUNI - rezidenta seniori

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cum ar fi sa accepti o noua provocare si sa coordonezi intreaga activitate intr-unul din cele mai mari si mai moderne centre de ingrijire seniori, deschis anul acesta in Romania?
Daca vrei sa contribui, sa iei contact cu ce inseamna asigurarea de servicii premium la un alt nivel si sa te mandresti ca poti sa-ti lasi amprenta personala, acest proiect poate deveni unul de referinta pentru intreg parcursul tau profesional.

Ca sa intri in cursa pentru acest rol, ne asteptam sa ai:

  • minimum 5 ani experiență într-o poziție de conducere
  • studii superioare, de preferință în domeniul management/ economic
  • cursuri de specializare post-universitare de management, în domeniul juridic, MBA reprezinta un avantaj
  • cunostinte bune de limba engleza
  • competențe în planificare, organizare, delegare, control și comunicare;
  • capacitatea de previziune și de evaluare obiectivă;
  • capacitatea de analiză și sinteza;
  • usurință în exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi în public;
  • abilități de negociere, diplomație, toleranță;
  • discernământ și capacitatea de a rezolva problemele;
  • simțul umorului;
  • adaptabilitate la situații de criză, rezistență la stres;
  • putere de decizie și asumarea responsabilității;
  • spirit de initiațivă;
  • pragmatism în formularea soluțiilor;
  • echilibru emoțional, constanță în atitudini și manifestări;
  • corectitudine, receptivitate, orientare către nou, flexibilitate și creativitate;
  • receptivitate față de problemele socio-umane;

Descrierea jobului

Responsabilitatile sunt pe masura anvergurii proiectului:

  • Gestionarea eficientă a resurselor materiale, financiare, informaționale și umane în vederea realizării obiectivelor stabilite;
  • Elaborarea și avizarea planurilor de investiții financiare, tehnologice și de resurse umane;
  • Organizarea structurilor organizaționale în funcție de necesitățile firmei și de activitățile planificate;
  • Dispune întocmirea planurilor manageriale anuale și semestriale pe baza analizelor efectuate;
  • Reprezintă organizația în relațiile cu terțe persoane fizice sau juridice;
  • Asigură coordonarea tuturor departamentelor din cadrul firmei;
  • Elaborează proiectul de buget și proiectul de achiziții tehnologice, în vederea satisfacerii gradului de rentabilitate și competitivitate pe piața ale firmei;
  • Răspunde împreună cu șefii de departamente, de analiza tuturor rapoartelor financiare, a veniturilor și cheltuielilor fiecărui departament, pentru a se asigura că hotărârile cu privire la buget sunt respectate și aduce îmbunătățirile necesare;
  • Colaborează cu autoritățile locale, regionale și naționale în vederea îndeplinirii obiectivelor macroeconomice și a celor organizaționale;
  • Urmărește aplicarea deciziilor luate și evaluează efectele acestora.

Ai curajul necesar sa faci un pas in fata? Trimite-ne candidatura ta cat mai curand si te vom contacta ulterior.

Descrierea companiei

Succesul tau este job-ul nostru!

Expirat
MANAGER OPERATIUNI - rezidenta seniori  -  Focus Care Norge AS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles