de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Expiră 13 Apr 2019

Manager Operational

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta relevanta pe o pozitie manageriala
  • Buna cunoastere a mediului de afaceri
  • Bune abilitati de negociator – mediator
  • Tact, creativitate si flexibilitate
  • Perseverenta in atingerea obiectivelor, gandire strategica, dynamism
  • Experienta in coordonarea echipelor
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Bune abilitati de lucru cu computerul

Descrierea jobului

Managerul Operational coordoneaza activitatea organizatiei impreuna cu managementul firmei. Este responsabil cu activitatea zilnica, planificarea resurselor si urmarirea realizarii obiectivelor.

Va coordona departamentele de : Achizitii / Comenzi / Livrare / Logistica / Marketing / Vanzari

Responsabilitati:

  • Planificarea si coordonarea activitatii, stabilirea prioritatilor si a strategiei de dezvoltare
  • Urmarirea si analizarea rezultatelor, alinierea acestora la schimbarile mediului economic
  • Stabilirea unor relatii bune cu clientii si furnizorii, urmarirea contractelor
  • Monitorizarea bugetelor
  • Centralizarea, analizarea si raportarea rezultatelor
  • Optimizarea proceselor si stabilirea criteriilor de performanta, supervizarea indeplinirii responsabilitatilor
  • Prospectarea pietei si gasirea de noi oportunitati, eficientizarea vanzarilor

Beneficii:
  • Salariu corespunzator cu experienta 1.000 – 1.500 euro
  • Masina, telefon si laptop de serviciu
  • Diferite bonificatii
  • Participarea la targuri si expozitii in tara si in strainatate

MOLDOGLASS s-a specializat pe realizeazarea produselor precum: geam izolant, geam pentru amenajari interioare si exterioare, geam artistic, geam personalizat, geam antiglont, si vitralii.
MISIUNEA noastra este de a crea o cultură a utilizării sticlei în diferite domenii.

  • Day Jobs iti ofera locuri de munca in Romania si strainatate. Intra pe www.dayjobs.ro si aplica!
  • Day Jobs recrutare si selectie de personal optimizata pentru companii.
  • Day Jobs consiliere vocationala pentru candidati. 200 modele de CV-uri
  • Profesional Leasing va ofera serviciul de leasing de personal

Expirat
Manager Operational  -  Day Jobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles