Publicat 02 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Manager Operational

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent de studii economice
- absolvent de studii medicale, cu experienta de minim 3 ani in management
- persoana cu o gandire si planificare strategica
- capacitate excelenta de comunicare, diplomatie si negociere
- orientare catre actiune si rezultate
- experienta in administrarea unei clinici medicale este obligatorie

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- coordoneaza intreg personalul din cadrul societatii;
- stabileste sarcinile de serviciu ale intregului personal din subordine, pe care le poate modifica in functie de fisa postului;
- coordoneaza si controleaza activitatea desfasurata de personalul din subordine;
- dezvolta si eficientizeaza afacerea, exercita controlul tuturor activitatilor, de orice natura, ale societatii;
- reprezinta societatea in relatia cu autoritatile statului, comisii si autoritati de reglementare, furnizorii si clientii societatii, asiguratorii, finantatorii;
- urmareste, analizeaza si face previziuni cu privire la situatia financiara a societatii;

Beneficii:
- conditii de lucru la cel mai inalt standard;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;
- pachet salarial motivant.

Vă așteptăm cu drag în Reteaua Medicala Wellborn. CV-urile și aplicațiile se pot trimite pe adresa de e-mail alexandra.epure@wellborn.ro

La baza unui sistem medical trebuie să se afle mereu respectul pentru pacient, pasiunea pentru un act medical executat corect, prompt și la standarde ridicate, pentru că sănătatea trebuie să fie o stare continuă.
Respectând toate aceste valori, Rețeaua Medicală Wellborn răspunde nevoilor pacienților săi printr-o echipă de medici ultraspecializați în cele mai importante departamente, prin dotări la standarde europene și prin capacitatea de a trata și de a monitoriza pacientul în condiții optime.

Expirat
Manager Operational  -  Promed System Srl