Publicat 17 Feb 2021 | Reactualizat 17 Mar 2021 | Expiră 20 Mar 2021

MANAGER OPERATIONAL VANZARI PRODUSE PETROLIERE CU AMANUNTUL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare in domeniul economic/tehnic;
  • Experienta minima pe o pozitie de management in domeniul vanzarii cu amanuntul a produselor petroliere;
  • Experienta in coordonarea unei echipe, excelente abilitati de comunicare si leadership;
  • Experienta in gestionarea bugetelor;
  • Disponibilitate pentru deplasari in toata tara;
  • Permis categoria B-obligatoriu;
  • Capacitate de analiza,control, organizare, implementare;
  • Tenace, spirit de initiativa;

Descrierea jobului

  • Coordonarea si organizarea activitatii de desfacere cu amanuntul a produselor petroliere si nepetroliere prin intermediul statiilor de distributie carburanti detinute de companie;
  • Stabilirea si realizarea obiectivelor comerciale si de imagine ale fiecarui punct de lucru;
  • Asigurarea si coordonarea activitatii de aprovizionare a statiilor cu carburanti si produse nepetroliere;
  • Analiza si interpretarea tendintelor pentru asigurarea unei planificari cat mai corecte a activitatii;
  • Gestionarea si coordonarea resurselor umane implicate in activitatea operationala, inclusiv elaborarea cerintelor de angajare, participarea la interviuri, instruirea si evaluarea personalului;
  • Stabilirea si urmarirea realizarii indicatorilor de performanta specifici;
  • Participarea la elaborarea procedurilor interne ce tin de activitatea statiilor, conduita si tinuta personalului, serviciile prestate si procedurile privind securitatea si sanatatea in munca;
  • Implicarea in solutionarea problemelor ce tinde satisfactia clientilor;
  • Participarea la elaborarea strategiei de comunicare si marketing a companiei.
Ce va putem oferi noi:
  • Oportunitatea de a va dezvolta intr-un mediu dinamic, alaturi de o echipa tanara si activa;
  • Pachet salarial motivant;
  • Participarea in crearea uni brand nou, in plina dezvoltare;
  • Masina de serviciu, telefon mobil, laptop, asigurare medicala.

Povestea Octano începe în 2017, când Octano Downstream a preluat rețeaua de distribuție GPL Bulrom - unul din top cinci cei mai mari distribuitori independenți de gaz petrolier lichefiat din România.

În prezent, rețeaua de benzinării OCTANO are 15 stații de alimentare (10 stații full-service și 5 GPL).

Pentru că cei mai buni oameni înseamnă cele mai bune servicii, OCTANO are în spate o echipă valoroasă de profesioniști în domeniu, instruiți să răspundă la orice provocări.

Expirat
MANAGER OPERATIONAL VANZARI PRODUSE PETROLIERE CU AMANUNTUL  -  OCTANO DOWNSTREAM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles