Manager operational magazine credit si exchange - SALARIUL - 7500 Ron (NET)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 7500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Holdingul Amanetto caută un manager operațional magazine credit și exchange cu:
 Obligatorie experiența în managementul operaţional sau executiv într-o companie de tipul:
reţea de magazine de bijuterii sau amanet&exchange;
 Constituie un avantaj studiile superioare finalizate (preferabil din profil economic, financiar)
 Bun negociator, bun comunicator, foarte bune abilităţi de networking;
 Abilităţi de coordonare, motivare şi supervizare a unei echipe; Experienţa în coordonarea unui
colectiv de minim 10 persoane din domeniul specific de amanet și exchange (constituie avantaj);
 Persoană pozitivă, optimistă, veselă;
 Gândire logică, integritate, flexibilitate, corectitudine şi loialitatea faţă de societate;
 Cunoaşterea limbii engleze (constituie avantaj);
 Cunoașterea softurilor Amanetonline, Trezora, Exchange Online (constituie avantaj);
 Disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
 Coordonează şi gestionează sub toate aspectele operaţional, administrativ, tehnic, logistic,
resurse umane) desfăşurarea activităţii;
 Identifică spaţii comerciale în zone care prezintă potenţial din punctul de vedere al desfăşurării
activităţii caselor de amanet, în vederea deschiderii de noi puncte de lucru (case de amanet)
şi/sau relocării celor existente;
 Negociază, în limita competentelor manageriale, diferite clauze contractuale;
 Înaintează către conducerea societăţii propuneri şi soluţii în vederea eficientizării activităţii şi
creşterii profitabilităţii agenţiilor;
 În strânsă legătură cu Departamentul Resurse Umane, recrutează şi selecţionează personal
(operatori) pentru punctele de lucru (caselor de amanet) din subordine;
 Este responsabil cu training-ul iniţial al angajaţilor noi;

 Identificarea permanentă de potențiali francizori în vederea deschiderii de agenţii în sistem
franciza
 Propune planuri de acțiune în vederea dezvoltării generale a afacerii.

BENEFICII:
 Pachet salarial atractiv - venit lunar de 7.500 lei net, plus participare la profit
 Posibilitatea de participa de la început şi de a beneficia de creşterea afacerii - acţiuni în
companie prin Share Option Scheme.

Grupul Amanetto este un business nou a doi antreprenori extrem de ambițioși.
Conceput pe un core management transparent, se dorește dezvoltare pe termen scurt prin strategii, principii și proceduri minuțioase.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022