Manager operational Horezu

S.C. VELGALA S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Rolul tau:
  • Ai experienta în obținerea unor rezultate excelente cu echipa ta;
  • Ai abilitatea de a comunica cu cei din subordine, cu conducerea societății dar si cu ceilalți angajați;
  • Vei superviza activitatea de logistica, aprovizionare si inventariere a depozitului;
  • Vei planifica activitățile si timpul de lucru al colegilor din echipa si vei oferi feedback constant;
  • Iti asumi întreaga responsabilitate pentru toate deciziile din magazin;
  • Vei conduce si vei dezvolta o echipa pentru a descoperi talente si te vei asigura ca toti indicatorii operationali sunt indepliniti;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Administrarea depozitului si organizarea activităților în vederea atingerii obiectivelor si targetelor impuse;
  • Respectarea prevederilor si reglementărilor interne la nivel de echipa si aplicarea legislației sectorului de activitate în interesul societății;
  • Conducerea si motivarea angajatilor din subordine, implicarea în procesul de formare, instruire si evaluare.
  • Planificarea si gestionarea activităților, stabilirea priorităților si a strategiei de dezvoltare;
  • Realizarea obiectivelor financiare cheie;
  • Optimizarea proceselor si stabilirea criteriilor de performanta, supervizarea indeplinirii responsabilitatilor;
  • Maximizarea profitului adus de magazin si consolidarea imaginii pe piata companiei, printr-o conducere profesionista a activității si prin gestionarea corecta a mărfurilor si a personalului, realizand indicatorii planificati în buget;
  • Participarea activa si coordonarea activității de gestiune, inventariere, managementul stocului din depozit;
  • Monitorizarea si menținerea costurilor magazinului în parametrii stabiliti;
  • Preia si gestioneaza solicitarile si eventuale reclamații ale clienților

Oferim:
  • Oportunități de dezvoltare si traininguri de inalta calitate
  • Bonus de performanta sub forma de KPI;
  • Structura si concepte care iti ofera oportunități pentru ca tu sa obții rezultate
  • Un post sigur, intr-o companie aflata în plina expansiune;

S.C. VELGALA S.R.L., se află in topul magazinelor de materiale de construcții din județul Valcea. A fost înființată la data de 24 martie 2005 și are ca obiect principal de activitate codul CAEN 4752. Suntem o societate in plina dezovltare si consideram ca angajatii nostri reprezinta succesul companiei noastre, dar și experienta profesionala si personala pe care o avem in cadrul unui mediu de lucru care cere si ofera implicare si dedicare. Compania noastră se dezvoltă an de an şi creează astfel permanent locuri de muncă noi şi de durată.
Va rugam cititi cu atentie anuntul si trimiteți un CV. cat mai complet, deoarece doar persoanele a căror cv-uri sunt relevante pentru cerințele postului, vor fi contactate.

Publicat 13 Oct. 2022 Reactualizat 10 Nov. 2022 Expiră 12 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.