Manager operational call-center- LIMBA FRANCEZA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 7500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienață în call center
- Abilități de team manager
- Abilități de comunicare
- Cunoasterea limbii Franceze la nivel avansat

Descrierea jobului

- Managerul operațional este responsabil pentru rezultatele performanței operaționale ale echipelor lui
- Pilotează și organizează munca colaboratorilor săi, își animă și își mobilizează echipele în jurul unor obiective cantitative și calitative
- Gestionează, antrenează și contribuie la dezvoltarea abilităților angajaților săi
- Garantează calitatea serviciului (ascultare, întâlniri de echipă, zone de îmbunătățire etc.) și oferă asistență colaboratorilor în rezolvarea dosarelor clienților
- Preia cazurile complexe și sprijină angajații săi în înțelegerea acestora
- Garantează respectarea obiectivelor de performanță și urmărește obiectivele cantitative, calitative și înțelegerea indicatorilor de performanță a muncii sale
- Planifică munca echipei, urmărește progresul activităților și sarcinilor echipei
- Asigură supravegherea (management în timp real, plecări în pauză etc.)
- Evaluarea și urmărirea angajaților
- Asigură formarea, suportul întregii echipe și participă la dezvoltarea competențelor
- Participă la inițiative de îmbunătățire continuă
- Completați rapoarte și analize, faceți randamente zilnice, saptămânale și lunare N+1
- Gestionarea potenţialelor conflicte şi situaţii de criză
- Verifică și anunță întârzieri/absențe
- Asistă managerul în sarcinile sale și realizează planul de rezervă pentru toate activitățile
- Realizarea planurilor de consilieri
- Gestionarea și introducerea comenzilor în cazul unui vârf de activitate
- Declară incidente tehnice/unelte

Avantaje/Beneficii:
- Salariul 7500 RON/lună (negociabil)
- Program de 40 ore/săptămână
- 0 taxe sau comisioane
- Alte beneficii (negociabile)

Intra Interim, agent de munca temporara Autorizat de catre Ministerul Muncii, activeaza pe piata de recrutare din 2018. Suntem prezenti atat in Romania, cat si in Franta pentru ca misiunea dumneavoastră sa fie un adevarat succes!

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 18 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos