Publicat 11 Nov 2020 | Reactualizat 09 Dec 2020 | Expiră 12 Dec 2020

MANAGER OPERAȚIONAL | Cluj-Napoca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Manager Operational este vazut ca un multiplicator al rezultatelor eficiente, a digitalizarii proceselor, avand in esenta rolul de legatura critica intre client, proces si colegii din operational care sustin vanzarea.
Rezultatul principal al acestui rol este digitalizarea, dezvoltarea business-ului pe o structura sanatoasa si cresterea productivitatii si a eficientei echipelor prin reducerea frictiunilor aparute in procese.

Candidatul ideal pentru acest rol:

  • Experienta de min. 5 ani in consultanta fiscala, audit, financiar, payroll, contabilitate, HR Administrativ
  • Experienta de min. 3 ani in coordonare si formare de echipe
  • Experienta in organizatii cu expunere internationala
  • Cunostinte lingvistice - Engleza Avansat (orice alta limba internationala reprezinta un avantaj)
  • Cunostinte in procesele de salarizare, pontaje, contabilitate
  • Experienta in negociere, vanzare
  • Identificarea de probleme si optimizarea proceselor interne
  • Experienta in implementarea de noi tool-uri de eficientizare a proceselor
  • Risc management, negociator, un bun strateg
  • Disponibil la deplasari ocazionale national/international

Descrierea jobului

Ce vei face in acest rol:

  • Esti o punte intre management, vanzari, clienti si colegi din departamentele coordonate
  • Participi activ la deciziile necesare deblocarii situatiilor complicate si asumandu-ti finalitatea lor cu success.
  • Eficientizezi si implementezi noi tool-uri/ strategii in procesul intern
  • Organizezi echipele cat mai coerent
  • Participi la discutii strategice impreuna cu managementul companiei
  • Urmaresti automatizarea continua a proceselor interne prin folosirea de tool-uri efiente.
  • Urmaresti finalitatea si coerenta relatiei cu clientii in termenii de timp si in conditiile stabilite
  • Managementul bun al riscului in derogari si situatii speciale
  • Urmaresti managementul pipeline-urilor si le mentii fluide
  • Te asiguri de respectarea marjei si a profitabilitatii fiecarei discutii prin sistem
  • Te asigurI ca fiecare department implicat isi respecta KPI de timp asumati.
  • Recrutare si selectia noilor oameni in echipa
  • Motivare si evaluarea membrilor din echipa
  • Delegatii ocazionale la nivel international
  • Expunere internationala si oportunitatea de a avea acces la un networking bogat

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 18 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la [email protected] sau la [email protected] pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Expirat
MANAGER OPERAȚIONAL | Cluj-Napoca  -  SMART TRAINING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles