Publicat 16 Oct 2008 | Expiră 31 Oct 2008

MANAGER NATIONAL DEPOZITE

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii superioare;
- Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara;
- Cunostinte limba engleza – nivel mediu;
- Capacitate de structurare a prioritatilor;
- Spirit organizat, perseverent;
- Capacitate de munca in echipa;
- Bune abilitati de relationare interpersonala.

Descrierea jobului

Resposabilitati:
- Coordoneaza gestiunea depozitelor;
- Raspunde de buna functionare si intretinere a mijloacelor fixe si a obiectivelor de inventar aflate in dotarea depozitelor;
- Organizeaza inventarele periodice;
- Raspunde de managementul stocurilor;
- Raspunde de buna desfasurare a operatiunilor de incarcare/descarcare a mijloacelor de transport;
- Se subordoneaza Directorului de Logistica.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

MANAGER NATIONAL DEPOZITE  -  CONFIDENTIAL