Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Manager mentenanta

R&B COM SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare tehnice – specializare în unul din următoarele domenii: mecanica, electrotehnic, electromecanic, automatizari industrial
Cunoștințe avansate de mentenanta a echipamentelor industrial
Experienta de lucru de min 2 ani in activitatea de mentenanta pentru utilaje industrial
Abilitati avansate de operare PC – MS Office
Abilitati avansate de organizare si atentie la detalii
Bune abilitati de comunicare si coordonare echipa
Persoana cu o buna gandire practica si spirit tehnic
Bune abilitati de gestiunea conflictelor si lucru in echipa
Persoana dinamica si perseverenta
Deschidere si flexibilitate, disponibilitate si seriozitate

Descrierea jobului

Ocupantul postului va conduce activitatea de mentenanta a fabricii si functionarea acesteia conform procedurilor companiei, avand urmatoarele responsabilitati:
Coordoneaza echipa ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de intretinere a companiei
Gestioneaza stocul pieselor de schimb pentru echipamente si stabileste necesarul pieselor de schimb critice;
Coordoneaza activitatea de reparații şi ȋntreținere in stare de functionare optima a echipamentelor din productie;
Asigura implementarea noilor proceduri de mentenanta aliniate cu standardele companiei;
Coordoneaza evaluarea starii tehnice a echipamentelor și interventiile pentru soluționarea problemelor aparute in acest sens, cu echipe proprii de mentenanta sau cu firme terțe;
Intocmeste si actualizeaza documentatia tehnica necesara tuturor echipamentelor;
Asigura existenta si actualizarea necesarului de piese de schimb pentru activitatea de
mentenanta;
Lucrează împreună cu administratorul la implementarea locală a proiectelor de investiții.

SC R&B COM SRL, cunoscuta cu numele comercial Brutaria Baia Sprie, este cel mai mare producator de paine si produse de patiserie din judetul Maramures, avand ca si arie de distributie inclusiv judetele Satu Mare, Salaj, Cluj.

“Magazinele Brutaria Baia Sprie” formeaza o retea de 14 puncte de vanzare, specializata in vanzarea de produse de panificatie, patiserie si cofetarie. Acestea sunt magazine moderne situate pe raza oraselor Baia Mare si Baia Sprie.

Suntem o firma cu peste 140 angajati, majoritatea tineri si dinamici, orientata spre promovarea si respectarea valorilor noastre: calitate, respect fata de clienti, colaboratori, societate si mediu, dezvoltare personala a angajatilor – atat individual cat si ca echipa.

Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.