MANAGER MENTENANTA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 100 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CERINȚE:
- Pregătire de specialitate – studii superioare de profil tehnic;
- Persoană dinamică și cu bune abilități în organizarea, coordonarea și funcționarea activității de mentenanță;
- Capacitatea de a planifica și de a stabili priorități;
- Foarte bune abilități de comunicare atât scrise, cât și verbale;
- Agilitate la învățare, proactivitate, orientare către identificarea dе soluții;
- Cunoștințe avansate de operare PC (Windows și MS Office);
- Orice alte certificări în domeniu constituie un avantaj.
- Experiență în activități de reparații, întreținere echipamente industriale injecție mase plastice constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Coordonarea echipei în vederea asigurării unor lucrari de calitate: reparații, lucrări de mentenanță, puneri în funcțiune a utilajelor;
- Organizează și planifică lucrări de reparații prioritizând urgențele;
- Urmărește stadiul lucrărilor de reparații sau punerii în funcțiune a utilajelor;
- Realizează analize privind posibilele riscuri și elaborează planuri preventive și corective;
- Prioritizarea proiectelor și capacitatea de a gestiona un volum de muncă variat și sub presiune;
- Dezvoltarea continuă a echipei și menținerea unui standard ridicat de calitate;
- Creșterea angajamentului echipei în atingerea obiectivelor;
- Realizarea indicatorilor de performanță.

Descrierea companiei

- Salariu motivant;
- Tichete de masă;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei;
- Training pentru formare și dezvoltare profesională;
- Mediu de lucru plăcut, dinamic;
- Posibilitatea de a lucra într-un domeniu care se află într-o continuă expansiune.
Publicat 30 iun. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos