de ani Fără Frică...

Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 02 Iun 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Manager Mentenanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii superioare tehnice;
Minimum 3 ani experienta intr-o pozitie similara;
Abilitati de comunicare si negociere;
Dinamism, orientare spre rezultate;
Integritate morala si loialitate;
Disponibilitate la deplasari;
Cunostinte de operare calculator: MS Office,Internet;
Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Atributii principale:
Coordoneaza activitatea de mentenanta a autovehiculelor si utilajelor companiei;
Raspunde de desfasurarea eficienta si de calitate a lucrarilor de reparatii si revizii;
Raspunde de aprovizionarea cu materiale si piese de schimb necesare activitatii de mentenanta;
Mentine legatura cu furnizorii de servicii de mentenanta si reparatii;
Identifica furnizorii pentru contractele de achizitii in cele mai avantajoase conditii pentru companie;
Gestioneaza toate contractele de achizitii materiale si piese de shimb(cu exceptia celor de achizitii materiale reciclabile);
Realizeaza urmarirea, controlul si reducerea costurilor pe activitatea de achizitii, conform Administratorului.

REMATINVEST este unul dintre cei mai mari procesatori de materiale reciclabile din Romania, avand in prezent 16 centre de procesare si numeroase puncte de colectare pe tot teritoriul Romaniei. Domeniul principal de activitate este colectarea, prelucrarea si comertul cu fier vechi, metale neferoase (cupru, aluminiu, alama, plumb, etc.) si nemetalice. Activitatea de reciclare a deseurilor ofera surse alternative de materii prime si contribuie la reducerea presiunii poluante asupra mediului inconjurator.

Expirat
Manager Mentenanta  -  SC Rematinvest SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles