Manager Marketing

PRIMAT GOLD IMPEX S.R.L 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ești o persoana.
Cu studii superioare finalizate în domeniul marketing, comunicare sau publicitate
Cu experiență în marketing online/offline sau comunicare si dispui de :

✓ Un simţ bun pentru evaluarea condiţiilor de pe piaţă şi a nevoilor consumatorilor şi clienţilor,
✓ Bune abilităţi organizaţionale,
✓ Capacitatea de a lucra în echipă şi de a conduce echipa,
✓ Capacitatea de a delega şi motiva ceilalţi angajaţi,
✓ Creativitate, energie şi entuziasm în conceperea şi implementarea campaniilor,
✓ Încredere în propriile propuneri sau în evaluarea ideilor,
✓ Dorință de perfecţionare continuă.

Descrierea jobului

1.stabilește obiectivele de marketing,
2.selectează şi aplică cele mai de succes strategii şi tactici de marketing,
3.stabilește resursele şi formele de promovare,
5.investighează şi analizează,monitorizează factorii financiari şi tehnologici care afectează oportunitățile de pe piaţă,
planifică şi aplică activităţile şi campaniile de marketing.
6.vei implementa strategii de comunicare online și offline
7.vei gestiona zilnic comunicarea online și actualizarea conturilor de Social Media (Facebook, website etc.)
8.vei analiza piața de profil și vei identifica cele mai potrivite canale de comunicare

Primat Gold este o companie cu actionariat romanesc infiintata in anul 1991. Cu o cifra de afaceri de 5.5 milioane de euro si peste 40 de angajati ne ocupam de importul si distributia de anvelope pentru toate clasele auto. service roti , service-uri mobile si hotel anvelope. Suntem unic importator pentru brandul MAXAM de anvelope agricole si industriale . Importam de asemenea brandurile SAILUN si HANKOOK Suntem distribuitori pentru toate brandurile cunoscute MICHELIN, PIRELLI, GOOD YEAR, KLEBER, TAURUS, FIRESTONE, ALLIANCE. Depozitele noastre au capacitate de stocare de peste 3000 de metri patrati . Departamentul nostru de vanzare acopera toate regiunile din Romania. In Bucuresti avem 2 locatii cu service roti pentru turisme , camioane, agricole si industriale unde oferim toata gama de servicii pentru roti precum si servicii de mecanica usoara, ITP, hotel de anvelope . Detinem de asemenea 4 service-uri mobile, complet echipate si gata de interventie oricand, oriunde clientul are nevoie

Publicat 1 Iun. 2022 Expiră 1 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.