Manager Marketing

Atlantic London - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam pasionati de continut online.
Petreci mult timp in mediul online si intelegi tendintele media?
Daca iti place sa creezi si esti un bun strateg, alatura-te echipei noastre de marketing si ajuta-ne sa devenim virali!
Ne dorim sa fii ca noi, o fire prietenoasa, comunicativa, cu gandire pozitiva si obiective marete.

Descrierea jobului

DESCRIEREA JOBULUI:
  • Suntem o agentie de top in industria noastra, deci avem multe de facut si multe de testat. De aceea, speram ca tu ne vei ajuta in activitatile noastre zilnice si:
  • Vei stabili obiectivele si planurile de marketing
  • Vei concepe strategia de continut
  • Vei aproba calendarul social media
  • Vei cerceta in permanenta tendintele brandului, a audientei si a competitiei pentru a dezvolta o strategie de comunicare creativa si persuasive
  • Vei conduce activitatea de research
  • Vei aproba toate materialele promotionale, reclamelor, continutului website-ului si alte material de marketing
  • Vei angaja si dezvolta noi membri ai echipei
  • Vei dezvolta noi relatii de colaborare pentru diverse tipuri de promovare online si traditionala
  • Vei aproba si aloca bugetul de marketing
  • Vei ajusta campaniile de marketing in functie de performanta lor si obiectivele companiei
  • Vei evalua performanta celor din subordine, a rezultatelor obtinute si a strategiilor curente
  • Vei lucra in colaborare cu memebrii echipei, in functie de rolul fiecaruia
COMPETENTE NECESARE:

Sa coordonezi o echipa de marketing pentru a ajunge la rezultatul planificat este o provocare. Este important sa:
  • fii pasionat de mediul online si sa dai dovada de creativitate
  • ai abilitati de organizare, comunicare si prioritizare
  • ai cunostinte avansate ale limbii engleze
  • ai o atitudine deschisă şi pozitivăai experienta în marketing

CE OFERIM:
Nu vrem să ne lăudăm, dar îţi promitem:
  • Mediul de lucru perfect, din confortul casei tale
  • Un început de program lipsit de stres, fiindcă dimineţile noastre încep de la ora 12, 5 zile pe saptamana, de luni pana vineri
  • Un salariu motivant, intre 8000-10000 RON in functie de experienta, pe care îl emitem lunar pe bază de invoice sau pe baza unui contract de angajare cu salariu negociabil in timpul interviului
  • Asigurare medicala privataO echipa tânără şi ambiţioasă, care te va ajuta să te integrezi în cel mai scurt timp

Descrierea companiei

CINE SUNTEM:
Atlantic London Education este una dintre cele mai mari agenţii de recrutare studenţi din Londra. Cu numeroase certificări şi peste 10 ani de experinta în domeniu, noi oferim servicii complet gratuite tuturor clienţilor noştri, având contracte cu peste 40 de instituţii de învăţământ.

Publicat 16 sept. 2021 Reactualizat 16 oct. 2021 Expiră 16 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos