Publicat 24 Mai 2019 | Reactualizat 23 Iun 2019 | Expiră 24 Iun 2019

MANAGER MARKETING - VOLVO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta in vanzari intr-o pozitie similara;
  • Abilitati de operare PC: Microsoft Office;
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Cunostinte, abilitati si competente in Leadership;
  • Capacitate de analiza;
  • Orientare catre atingerea obiectivelor si dezvoltarea Companiei;
  • Spirit de organizare si proactivitate;
  • Permis de conducere, B;
  • Studii universitare finalizate;

Descrierea jobului

  • Propune si sustine bugetul de marketing pentru diverse perioade;
  • Stabileste obiective si urmareste indeplinirea acestora;
  • Asigura stabilitatea si cresterea brandului companiei in mediul online si social media;
  • Administreaza si urmareste campaniile in derulare;
  • Realizeaza concepte creative pentru promotiile si produsele brandului;