de ani Fără Frică...

Publicat 25 Feb 2008 | Reactualizat 25 Mar 2008 | Expiră 27 Mar 2008

Manager Magazin

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta relevanta in vanzari intr-o pozitie similara;
- Experienta de minim 1 an pe o pozitie de coordonare;
- Atitudine orientata catre client si catre rezultat;
- Cunostinte de operare calculator si de limba engleza;
- Prezenta agreabila, abilitati de comunicare si prezentare

Descrierea jobului

- Organizeaza si supervizeaza activitatea in cadrul magazinului;
- Mentine relatia cu clientii deja existenti
- Monitorizeaza stocurile si asigura aprovizionarea constanta cu produse;
- Controleaza si optimizeaza costurile magazinului;

HCS - Human Capital Solutions, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru clientul sau, franciza Descamps in Romania (www.descamps.com).
Descamps este unul dintre liderii mondiali in materie de \" bed and bathlinen\'\" fiind o marca frantuzeasca, prezenta pe piata din 1881.

Expirat
Manager Magazin  -  HCS-HUMAN CAPITAL SOLUTION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles