MANAGER MAGAZIN

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Independent, întreprinzator, responsabil, meticulos;
  • Spirit dе iniţiativă şi atitudine pro-activă in rezolvarea problemelor;
  • Atitudine pozitivă, orientare spre rezultat si adaptabilitate la conditiile dе stres;
  • Aptitudine, disponibilitate dе a învăţa lucruri noi si dе a face faţă provocărilor.

Descrierea jobului

  • Realizarea planulului de vanzari si respectarea bugetului de cheltuieli;
  • Negocierea contractelor cu furnizorii si colaborarea permanenta cu acestia;
  • Tinerea corecta a evidentei contabile primare a magazinului;
  • Verificarea respectarii regulamentelor, procedurilor, politicilor si instructiunilor de lucru a angajatilor din subordine;
  • Monitorizarea performantei subordonatilor si urmarirea realizarilor;
  • Recrutarea si selectia personalului, formarea, motivarea, promovarea (propuneri) si retribuirea personalului;
  • Planificarea asezarilor produselor la raft si a reasezarilor acestora, planificarile sezoanelor si ale actiunilor promotionale;
  • Organizarea si coordonarea activitatii lucratorilor comerciali;
  • Verificarea comenzilor catre furnizori intocmite de managerii de raion, raspunzand de corectitudinea intocmirii acestora si de transmiterea lor in timp optim;
  • Receptia cantitativa si calitativa a marfurilor intrate in magazin ;
  • Urmarirea reclamatiilor primite de la clienti si rezolvarea lor cu promptitudine;
  • Coordonarea, controlarea si gestionarea personalului din subordine in vederea indeplinirii atributiunilor de serviciu;

Conceptul magazinului este definit de eleganta, simplitate, rafinament, iar acest lucru se reflecta in design-ul hainelor si accesoriilor destinate exclusiv barbatilor.
Colectiile noastre tin cont de tendintele actuale in materie de design vestimentar, comercializand produse de lux ale principalelor case de moda internationale.
Locatia noastra este situata in zona centrala a Bucurestiului!
Te asteptam intr-un mediu primitor, bine organizat, cu un design unic si cu mult spor!

Publicat 30 sept. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos