MANAGER MAGAZIN / SEF MAGAZIN BRASOV

SC SENIC COM SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Am deschis al patrulea magazin Senic situat in Brasov,Strada Spicului nr 1,zona Bratolomeu,si avem nevoie de Manager magazin .Cautam persoane serioase,muncitoare si cu experienta in domeniu.

Daca doresti sa activezi pe postul de Manager magazin ar trebui sa ai :
-excelente abilitati interpersonale;
-orientare catre client;
-abilitatea de a planifica si a atinge obictive pe termen mediu si lung;
-capacitatea de a analiza,adaptare rapida si de a lua decizii;
-bune cunostinte de operare PC,Office.

Dacă dorești să activezi pe postul de Casier, ar trebui să ai:
-orientare și deschidere către client;
-responsabilitate, seriozitate și implicare;
-dinamism și spirit de echipă.

Descrierea jobului

Responsabilitati Sef de magazin:

Organizarea,planificarea si coordonarea magazinului;
Coordonarea,dezvoltarea si dupa caz, recrutarea echipei din subordine;
Realizarea obiectivelor stabilite;
Responsabilitatea gestiunii preluate;
Reprezentarea companiei in fata autoritatii locale;
Completarea si gestionarea intregii documentatii a magazinului.

Suntem o companie care are ca principal obiect de activitate comertul in regim de distributie a produselor proprii cat si a produselor importate. Ca urmare a peste 25 de ani de activitate am capatat experienta si abilitatea de a anticipa nevoile consumatorilor.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022