Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Manager Magazin Secuime (f/m)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate
  • Experiență de conducere de minimum 3 ani
  • Spirit antreprenorial, gândire analitică și orientată spre rezultat
  • Foarte bune abilități interpersonale și cunoștințe de limba maghiară
  • Disponibilitate pentru relocare în țară

Descrierea jobului

  • Conduci, motivezi și dezvolți angajații din subordine
  • Asiguri implementarea proceselor standard din magazin
  • Verifici și optimizezi indicatorii economici, specifici grupelor de marfă
  • Coordonezi și optimizezi procesul de vânzare
  • Reprezinți compania în exterior și menții contactul cu instituțiile regionale

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism,
performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat
contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Beneficiile tale
Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe
lângă mașină de serviciu, tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, Kaufland oferă și
beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională

Expirat
Manager Magazin Secuime (f/m)  -  KAUFLAND ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles