Publicat 20 Mai 2021 | Reactualizat 19 Iun 2021 | Expiră 20 Iun 2021

Manager Magazin - OLTRE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • O persoana cu experienta in vanzari si in conducera unei echipe de cel putin 2 ani;
  • Motivata si focusata in atingerea obiectivelor si targetelor lunare;
  • Un lider si un mentor capabil sa comunice clar si convingator obiectivele catre echipa sa;
  • Abilitati exceptionale de customer service;
  • O persoana responsabila ,cu initiativa si abilitati de organizare dezvoltate.

Descrierea jobului

  • Contract de munca pe perioada netederminata;
  • Salariu competitiv;
  • Bonusuri din vanzari si de performanta;
  • Reducere de angajat in cadrul brandului;
  • Uniforma formata din colectia in curs;
  • Traininguri periodice in fashion si retail.
Daca esti o persoana activa, iti place sa interactionezi cu oamenii si iti doresti sa evoluezi in domeniul fashion te asteptam in echipa noastra!

Alaturi de Motivi,Oltre face parte din grupul Miroglio unul din cei mai importanti retaileri din Italia cu traditie in moda si cu o retea de magazine monobrand in 34 de tari.

Expirat
Manager Magazin - OLTRE  -  OLTRE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles