Manager logistica

INTER UNO 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana foarte organizata,avand capacitatea de a prioritiza sarcinile pe care le are de indeplinit; Capacitate de a organiza activitatea personalului din subordine si de a motiva echipa.
Atentie la detalii;
Rezistenta la lucrul in conditii de stres:
Experienta in domeniu minim 2 ani;
Atestat manager transporturi :

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- managementul parcului auto al firmei: coordonarea programului de revizii a autoturismelor si autoutilitarelor, monitorizarea foilor de parcurs si a programului zilnic, verificarea bunei intretineri si exploatari a autovehiculelor companiei, programarea lucrarilor de reparatie si intretinere pentru autovehiculele comnpaniei
- coordonarea echipei de soferi si manipulanti alocata depozitului din Iasi
- intocmirea fiselor de incarcare si a rutelor de transport marfa pentru a asigura trasee optime.
- administrarea mijloacelor logistice (motostivuitoare etc) din dotarea depozitului din Iasi
- intocmirea rapoartelor de activitate si a rapoartelor de livrari specifice

SC Interuno SRL Iasi, cu peste 25 ani experienta in activitatea de distributie si comercializare a unei game diverse de bauturi alcoolice si non-alcoolice. Suntem distribuitori la nivelul judetului Iasi pentru importanti producatori de bauturi : Ursus Breweries( berile Ursus, Timisoreana, Ciucas si produsele premium), Prodvinalco (toata gama de produse alcoolice), Cricova, Ostrov, Chateau Cristi, Tomai, Recas, Vinexport, Hell Energy, Red Bull, Aqua Carpatica, Zizin, Perla Harghitei , Perla Covasnei, cafea Fortuna
Publicat 26 Sept. 2022 Reactualizat 24 Oct. 2022 Expiră 26 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.