Manager logistică

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • esti absolvent de studii medii/ superioare
  • detii experienta anterioara in domeniul productiei, depozit sau servicii logistice.
  • esti o persoana constiincioasa si ai un simt ridicat al responsabilitatii
  • iti place sa lucrezi in echipa
  • ai disponibilitate pentru efort mediu sustinut

Descrierea jobului

- Asigurarea mărfii si pregătirea acesteia pentru vânzăre, colaborarea cu echipa de vânzări;
- Utilizarea corectă a sistemului propriu de gestiune a mărfii, dupa un training specific;
-Planificarea, organizarea, coordonarea transporturilor pe plan intern si international;
-Desemnarea, coordonarea, urmarirea sarcinilor de transport la nivel zilnic;
- Gestionarea depozitului, recepţia produselor calitativ, manipularea produselor;
- Introducerea mărfii în stoc în baza documentelor de intrare;
- Monitorizarea stocurilor, intrari, iesiri, livrari, retururi, respectare fifo;
- Organizarea și înregistrarea documentelor fizic şi in sistemul informatic;
- Menținerea legăturii cu toate departamentele implicate;
- Efectuarea transferului de marfă;
- Asigurarea mişcării stocurilor;
- Activităţi de inventar

Iti oferim:
- salariul atractiv + tichete de masa + bonus lunar in functie de performanta
- decont transport
- posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul echipei
- conditii de lucru foarte bune (mediu de lucru curat, temperatura constanta intre 17 – 23 grade Celsius)
- contract individual de munca pe perioada nedeterminata

ROSECO este membra a grupului de firme MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A. cu sediul central si birouri in Vlaha. Importator de imbracaminte si incaltaminte second hand si este unul dintre cei mai mari reciclatori si vanzatori de textile folosite din Romania. Centrul de sortare a fost proiectat pentru a incorpora cele mai eficiente sisteme pentru prelucrarea a 420 t de textile pe luna . In momentul actual ROSECO detine cea mai mare uzina de colectare si sortare pe piata romaneasca cu actionariat 100% autohton avand obiectiv principal in a ramane lider absolut in ceea ce priveste standardele inalte de servicii si calitate .

www.roseco.ro

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 11 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos