Manager loc de joaca

Astrokids - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

· Capacitate de organizare si coordonare a unei echipe;

· Personalitate dinamica, comunicativa, organizata si analitica;

· Dispus la program de lucru flexibil;

· Foarte bune abilitati de comunicare si de relationare interpersonale;

· Capacitatea de a face fata situatiilor dificile ce pot aparea in relatia cu clientii si copiii;

· Foarte bune abilitati de organizare, planificare, monitorizare si feedback;

· Abilitatea de a lucra si de a pastra date si informatii confidentiale;

· Proactivitate;

· Cunoasterea pachetului MsOffice;

· Aptitudini pentru gasirea si punerea in practica a strategiilor de marketing in vederea imbunatatirea imaginii companiei;

· Spirit antreprenorial si deschidere catre solutii inovatoare;

· Rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Managerul locului de joaca, se ocupa de buna desfasurare a activitatii zilnice a spatiului de joaca, gestiune si rapoarte, coordoneaza echipa, organizeaza evenimente si petreceri tematice. Va actiona ca administrator pentru locul de joaca.

Responsabilitati:

· Buna desfasurare a activitatii zilnice din spatiul de joaca;

· Recrutarea,instruirea, coordonarea si dezvoltarea echipei in vederea indeplinirii obiectivelor companiei;

· Documentatie salariati (pontaje, acte) si contabilitate primara (registru de casa);

· Cunoasterea ofertelor si beneficiilor din cadrul locatiei;

· Efectuarea comenzilor si gestionarea stocului;

· Organizareade evenimente si petreceri tematice;

· Promovarea spatiului de joaca prin toate mijloacele disponibile;

· Mentinerea relatiei cu furnizorii, clientii, banca.

· Activitatile zilnice au loc in cadrul unui mall, atat in zilele de weekend cat si in zilele libere.

Astrokids este cel mai nou loc de joaca din Veranda Mall - zona Obor
Cu un playground generos dedicat celor pana in 12 ani cu o multitudine de jocuri si activitati recreative; o zona arcade cu jocuri pentru intreaga familie la care am adaugat un spatiu dedicat petrecerilor celor mici.
Publicat 20 oct. 2021 Reactualizat 17 nov. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos