Manager Laborator Campus medical Cluj

Regina Maria - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Esti potrivit pentru noi, daca:
  • Ai cel putin 3 ani experienta pe o pozitie de middle management;
  • Detii un mare avantaj, daca ai experienta in industria medicala;
  • Esti orientat spre client (este importanta construirea unei foarte bune relatii cu clientul intern);
  • O persoana cu atitudine orientata spre identificarea & solutionarea problemelor;
  • Ai experienta in bugetare si abilitati de business development;
  • Esti un bun people manager si orientat spre solutii si colaborare.
  • Organizat si iti planifici activitatea pentru atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

Iata cum vei contribui la reusitele companiei si care vor fi atributiile tale:
  • Propui strategia anuală specifică departamentului;
  • Planifici și coordonezi activitatea echipei pe care o conduci;
  • Creezi cadrul procedural necesar desfășurării activității ariei coordonate în condiții de eficacitate;
  • Evaluezi activitatea, competențele și gradul de asumare a valorilor pentru angajații din subordine;
  • Asiguri eficiența operațională a Laboratorului;
  • Propui și asiguri execuția bugetului;
  • Intervii si motivezi personalul de fiecare dată când este necesar;
  • Identifici arii de îmbunătățire în modul de operare a laboratorului administrat și implementezi planuri de acțiune în acest sens.

Rețeaua de sănătate REGINA MARIA este lider în calitatea serviciilor medicale din România, fiind singurul operator care deține trei spitale cu acreditări internaționale. Prin cele 13 acreditări deținute – o performanță unică în Europa Centrală și de Est, REGINA MARIA demonstrează constant angajamentul său pentru excelența medicală și siguranța îngrijirii pacienților.

Totodată, REGINA MARIA a inovat și segmentul serviciilor medicale pentru companii, lansând în premieră în România conceptul de abonamente corporate, în urmă cu 25 de ani. Mai recent, compania a dezvoltat și pachete medicale specializate pentru IMM și persoane fizice, gestionând în prezent un portofoliu de peste 640.000 de abonamente. În plus, în ultimii 10 ani, REGINA MARIA a investit peste 130 de milioane de euro în dezvoltarea sistemului medical din România, prin modernizarea sau deschiderea de noi locații, achiziția de aparatură performantă și pregătirea echipelor medicale.

REGINA MARIA este singura companie de servicii medicale din România care a preluat în totalitate și a integrat cu succes peste 30 de alți jucători de pe piață, având o prezență proprie în 20 de județe și acoperire națională prin intermediul celor peste 310 clinici partenere. Compania reunește aproape 7.000 de angajați și colaboratori și oferă servicii complete de spitalizare și chirurgie, maternitate, policlinică, imagistică, laborator și stocare de celule stem, unui număr de peste 4.5 milioane de pacienți.

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022