Manager hotel

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Descrierea jobului

- coordonarea activitatii departamentului de marketing-vanzari;
- elaborarea strategiilor si politicilor de marketing la nivel national siimplementarea acestora in scopul imbunatatirii imaginii companiei;
- intocmirea planului de publicitate al organizaţiei (medii de difuzare, temporizare, obiective);
- colaborarea cu agenţiile de publicitate şi mass-media în vederea promovării produselor;
- dezvolta campanii promotionale atat pentru a crestea vanzarilor si vizibilitatea brandului, cat si pentru lichidarea produselor cu viteza slaba de rotatie;
- identificarea modului de structurare a pieţei: clienţi actuali, clienţi potenţiali;
- analizarea preţurilor practicate pe piaţă pentru domeniul de activitate
Publicat 30 iun. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos