Manager hotel

NOVOS - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 8000 - 12000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- atitudine pozitiva
- persoana dinamica, pozitiva, cu abilitati de organizare;
- cunostinte foarte bune de operare pe calculator- Word, Excel, Outlook
- studii superioare economice sau în domeniul turismului;- experienta dovedita in marketing - vanzari, domeniul hotelier;
- experienta relevanta de minim 3 ani in functia de conducere in domeniul hotelier;
- experienta in coordonarea unei echipe;
- cunoasterea pietei de produse hoteliere si a particularitatilor ei;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile;
- foarte bune abilitati de planificare si organizare
- calitati de manager

Descrierea jobului

-mentine permanent legatura cu colaboratorii companiei
-planificarea, organizarea, coordonarea, conducerea si controlul activitatilor hoteliere;
-elaborarea strategiilor de dezvoltare a serviciilor specifice;
-dezvoltarea si promovarea imaginii hotelului prin planificarea si coordonarea activitatilor de marketing si publicitate;
-asigurarea unei bune promovari si vanzari de servicii hoteliere;
-dezvoltarea relatiilor cu agentiile de turism;
-supervizarea utilizarii corespunzatoare a metodelor de fidelizare a clientelei;
-mobilizarea personalului din subordine in vederea mentinerii standardelor inalte ale serviciilor hoteliere oferite;
-urmarirea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor
-stabilirea unor relatii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale;
-prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor oferite, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate.

Descrierea companiei

- mediu de lucru placut
- sistem de bonusare
- pachet salarial atractiv intre 8.000 - 12.000 lei net
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- posibilitatea de a locui intr-unul din apartamentele hotelului
- posibilitatate de promovare

Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos