Publicat 13 Mai 2021 | Reactualizat 10 Iun 2021 | Expiră 13 Iun 2021

MANAGER Hotel si Sala de Evenimente

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Cunostinte avansate de limba engleza
Minim 3-5 ani experienta pe un post similar, de preferat in domeniul HoReCa
Cunostinte bune MS Office (Power Point, Word, Excel)
Experienta in coordonarea unei echipe de minim 20 oameni
Abilitati de comunicare
Viziune strategica, bun mediator al situatiilor conflictuale
Certificat de Absolvire curs Director Hotel,recunoscut/acreditat pe teritoriul Romaniei

Descrierea jobului

Atingerea obiectivelor operationale si financiare ale locatiei
Coordonarea si motivarea echipei aflate in subordine
Monitorizarea prezentei la serviciu a angajatilor din subordine conform planificarii
Completarea fiselor de verificare zilnice
Comunicarea interna- briefinguri si sedinte cu personalul din subordine
Preluarea evenimentelor de la potentialii clienti interesati si transmiterea detaliilor catre departamentul de evenimente
Intocmirea si comunicarea raportarilor interne
Disciplina interna conform Regulamentului Intern
Aplicarea procedurilor de lucru conform fiselor de post.

Domeniile Panciu Winery & Resort are o capacitate de cazare de 30 de camera si o sala de evenimente pentru 300 persoane. In cadrul Complexului se pot face de degustări de vinuri asociate cu preparate culinare, dar pot organiza și diferite evenimente private. www.domeniilepanciu.ro,Contact : felicia.spanu@casapanciu.ro

Expirat
MANAGER Hotel si Sala de Evenimente  -  s.c. natura s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles