Publicat 03 Feb 2021 | Reactualizat 27 Feb 2021 | Expiră 05 Mar 2021

Manager hotel 4*/Predeal

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 5 ani experiență în Turism / Hotel staff, Management, Administrativ / Logistica

Candidatul ideal

-experienta in activitatea hoteliera min 5 ani
-cunoscator a unei limbi straine
-posesor carnet de conducere categoria B
-calitati de manager
-prietenos cu clientii
-dispus pentru program flexibil de munca

Descrierea jobului

-Brevet de turism
-calificare in activitatea hoteliera
-salariu brut 2000 euro
-spor de sezon /spor de conducere
-masa calda/cazare
-masina de serviciu/telefon de serviciu

Societate componenta a unui grup de firme activitate exclusiva in turismul intern si extern cu o cifra de afaceri de 37,2 mil EUR in 2019

Manager hotel 4*/Predeal  -  Karpaten Turism

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles