Publicat 17 Aug 2017 | Reactualizat 16 Sep 2017 | Expiră 17 Sep 2017

Manager fitofarmacie (magazin agricol)

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Rodbun cauta Campioni ai Ambitiei !
Care au puterea de a fi zilnic pozitivi, tenace, adaptabili la schimbari si personalitati diverse.
Care au initiative si deschidere mentala.
Cu dorinta de a se reinventa zi de zi si de a deveni o versiune personala mai buna.
Absolventi de liceu agricol / silvic sau absolventi ai Facultatii de Agronomie.

Daca te regasesti in descriere, trimite-ne CV-ul pe adresa office.hr@rodbun.ro si explica-ne de ce .

Descrierea jobului

Gestionarea magazinului cu specific fitofarmaceutic
Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti pe o arie de 20 km (activitate de teren)
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii activi
Analiza pietei la nivel de clienti si concurenta din raza de activitate
Indeplinirea obiectivelor de marketing si vanzari.
Perspectiva de promovare ca agent de vanzari / manager zonal.

Beneficii:
Salariu atractiv şi bonusuri de performanta!
Telefon mobil
Traininguri periodice si team building-uri frecvente in tara si in strainatate

Compania noastra isi dezvolta unul din cele mai ambitioase proiecte din agricultura: reteaua nationala de fitofarmacii (in prezent 70 de unitati).

Expirat

Manager fitofarmacie (magazin agricol)  -  RODBUN GRUP SRL