de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 25 Oct 2019 | Expiră 23 Nov 2019

Manager Filiala

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- Experienta minim 5 ani in Managementul firmelor de constructii civile si industriale,
- Diploma de Inginer Constructor,
- Operare calculator ;
- Capacitate de coordonare si management de proiect;
- Atent la detalii;
- Responsabil pentru munca efectuata;
- Capacitate de lucru sub presiune;
- Experimentat pe santier;
- Posesor permis de conducere cat. B ;
- Limba germana (obligatoriu) nivel avansat.

Descrierea jobului

Manager filiala in Germania - Inginer constructor
Planifica si asigura respectarea graficelor de lucru a tuturor proiectelor.
Asigura respectarea standardelor de calitate.
Intocmeste rapoarte si documentatii tehnice in legatura cu activitatile prestate.
Planifica si distribuie muncitorii, utilajele si materialele. Supravegheaza activitatea echipelor de muncitori de pe santier.
Asigura respectarea legislatiei SSM si PSI pe santier.
Analizerea proiectelor în vederea stabilirii soluțiilor tehnice.
Alegera soluțiilor de producție optima, în funcție de cantitățile de materiale estimate și de costurile bugetate.
Gestionarea sistemului de management de proiect, al calitatii la nivel de locatii si coordonarea muncitorilor pe santiere.

Pachet salarial 5000 euro in functie de performanta;
Se asigura locuinta, masina, laptop si telefon de serviciu.

Eurostrada Building este o societate privata, infiintata de o echipa cu foarte mare experienta in domeniul constructiilor. Executam o gama variata de lucrari de constructii in regim de antreprenor general sau subantrepriza.

Cel mai mare avantaj competitiv este expertiza și pasiunea oamenilor noștri. Suntem motivați pentru a atinge elementele necesare pentru a asigura succesul proiectului și de a construi structuri care vor lasa o impresie de durata pentru clientii nostri.

Noi intelegem nevoile clientilor nostri si lucram impreuna cu ei pentru a construi viziunea lor.

www.eurostrada.net

Expirat

Manager Filiala  -  Eurostrada Building

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles