de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Manager echipă achiziții (cu limbă maghiară&engleză)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm un manager comercial cu atitudine proactivă, spirit de inițiativă și cu abilități antreprenoriale pentru un proiect ambițios.

Ne-ar plăcea să ai:
- experiență de minim 1 an în coordonarea de echipe şi în lucrul pe bază de obiective atât cantitative cât şi calitative;
- nivel mediu-avansat de limbă engleză (minim B2);
- nivel începător-mediu de limbă maghiară (minim A2);
- bune cunoștințe de utilizare pachet Microsoft Office și Outlook;
- reale abilități de adaptare, leadership, implicare, entuziasm, ambitie, dinamism și bune abilități de organizare.

Descrierea jobului

Managerul echipei de achiziții dezvoltă și conduce spre succes o echipă de achizitori.

În calitate de Manager echipă achiziții (cu limbă maghiară&engleză), principalele misiuni vor fi:
- Asigurarea unui management de proximitate pentru o echipă de achizitori;
- Recrutarea, formarea, evaluarea și supervizarea echipei din subordine;
- Asigurarea transferului de task-uri către membrii echipei şi suportul în rezolvarea problemelor;
- Analiza rezultatelor și propunerea de acțiuni pentru atingerea obiectivelor/ tagetelor stabilite.

Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:
- Training inițial și periodic specific activității desfășurate;
- Feedback și coaching din partea responsabililor direcți;
- Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
- Pachet salarial atractiv.

12 ani de experiență, peste 800 de colegi în 11 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria, Ucraina și Tunisia. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport, Suport și Dezvoltare IT.

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.
Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 11 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

Expirat
Manager echipă achiziții (cu limbă maghiară&engleză)  -  Veo Worldwide Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles