Publicat 28 Sep 2020 | Reactualizat 19 Oct 2020 | Expiră 28 Oct 2020

Manager Donații

1 post

Candidatul ideal

Căutăm un Manager Donații care să aibă experiență în sectorul non-profit, abilități de leadership și networking.
Om energic, comunicativ și empatic care crede în misiunea Valea Izvoarelor și care urmează să dezvolte departamentul de donații.

Descrierea jobului

Managerul Donații va fi responsabil de:
- construirea unor relații excelente cu donatorii potențiali, persoane fizice și juridice
- comunicarea cu părțile interesate de activitatea Valea Izvoarelor, individual și public
- efectuarea de analize cu privire la oportunitățile de finanțare a proiectelor noastre
- elaborarea și prezentarea de propuneri de finanțare către donatorii potențiali
- organizarea și participarea la evenimente de fundraising

Cerințe
- studii superioare (preferabil PR, Marketing)
- experiență de 2-5 ani în sectorul non-profit, fundraising, vânzări, marketing
- abilități excelente de comunicare scrisă și verbală (română și engleză)
- permis auto cat. B

Oferta
- salariu motivant, mașină de serviciu, birou la sediul central din Târgu Mureș
- oportunitatea de a face parte din echipa de management a primei rețele de rezidențe pentru vârstnici din România

Scopul nostru este să revoluționăm sistemul îngrijirii vârstnicilor în România. Considerăm datoria noastră să oferim vârstnicilor o viață de calitate și să restabilim încrederea publicului într-un domeniu cu un potențial pozitiv imens, atât pentru vârstnici cât și pentru familiile lor și oamenii care lucrează în domeniu.

Manager Donații  -  Asociația Valea Izvoarelor

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles