Publicat 13 Mar 2018 | Reactualizat 10 Apr 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Manager Distributie Pliante/Brosuri

CONFIDENTIAL
1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dispus sa se deplaseze peste 80% din timpul programului de lucru
Capacitatea de a coordona campanii de distributie materiale publicitare
Experienta in domenii conexe reprezinta avantaj
Bune aptitudini in gestionarea programului Microsoft Office (Excel, Word, Access, Powerpoint)
Utilizarea limbii engleze - reprezinta avantaj
Pasionat de organizarea activitatilor de publicitate - echipa, materiale, program de lucru, zone alocate s.a.m.d.
Orientat catre identificarea ideilor privind imbunatatirea activitatilor de promovare a campaniilor curente
Aptitudini avansate de lucru in echipa
Capacitatea de a centraliza si sintetiza informatii

Descrierea jobului

Stabilirea strategiei de distribuire a pliantelor pe fiecare zona
Formarea si coordonarea echipei
Planificarea campaniilor de publicitate in zona alocata
Verificarea si coordonarea distribuirii brosurilor
Identificarea activitatilor ce pot imbunatati nivelul de promovare a campaniilor curente
Efectuarea rapoartelor zilnice referitoare la activitatea desfasurata care sa cuprinda: numarul de pliante distribuite, zonele acoperite, durata distributiei pe fiecare zona
Stabilirea orarului si repartizarea personalului in functie de zona, campanie si durata promovarii
Participarea periodica la sedintele inter-departamentale

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Manager Distributie Pliante/Brosuri  -  CONFIDENTIAL