Publicat 02 Feb 2021 | Reactualizat 04 Mar 2021 | Expiră 05 Mar 2021

Manager -director

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1) Studii -Absolvent de studii superioare,

2) Experienta anterioara relevanta pe un post de manager /director ,

3) Experienta de minim 5 ani ,

4) Foarte bune abilitati de :

  • Conducere, coordonare, planificare, organizare,comunicare si control.
  • Leadership capabil de a atrage echipa spre indeplinirea obiectivelor institutiei si de a transmite entuziasmul angrenarii eforturilor in acest scop.
  • Atitudine proactiva , dinamica , cu bune abilitati de prezentare si persuasiune.
  • Strategie manageriala aplicata la scopul si obiectivele companiei .
  • Ambitie si hotarare in ducerea la indeplinire a obiectivelor .
  • Capacitate de adaptare si rapiditate in luarea deciziilor.
  • Gandire strategica .
  • Capacitate de analiza si sinteza.
  • Excelenta comunicare.
  • Orientare spre solutii si rezultate.

5) Cerinte suplimentare asociate functiei :
  • Cunostinte de management;
  • Cunostinte privind procesul de vanzare;
  • Cunostinte privind tehnici de negociere;
  • Cunoasterea generala a mediului de afaceri ;
  • Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala –nivel B1-B2 .

Descrierea jobului

1)Organizeaza, indruma, conduce,controleaza si raspunde de desfasurarea in mod eficient a activitatii companiei in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare;
2)Stabileste obiectivele de dezvoltare a societatii, in concordanta cu strategia elaborata de Consiliul de Administratie;
3)Coordoneaza activitatea zilnica a companiei ;
4)Stabileste impreuna cu directorii departamentelor din subordine obiectivele generale de subordonare;
5)Reprezinta compania in relatia cu tertii;
6)Asigura dezvoltarea comerciala, privind identificarea de noi canale de distributie si imbunatatirea eficientei proceselor de productie ;
7)Participa la elborarea bugetului , analizeaza propunerile inaintate, opereaza corectiile necesare si aproba bugetul final.

Expirat
Manager -director  -  Crist 1 SRL - Tipografie

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles