Manager Destinatie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Studii superioare
- Experienta de min. 2 ani in crearea si vanzarea produselor turistice
- Cunoasterea sistemului de rezervari E-trip (nu este obligatorie)
- Cunoasterea destinatiilor turistice: Spania, Turcia, Grecia
- Excelente abilitati de comunicare
- Abilitati de vanzare si negociere
- Lucru in echipa
- Usurinta, claritate si coerenta in exprimare.
- Persoana dinamica, orientata catre rezultate
- Disponibilitate la deplasari
- Cunoastere limbi straine: Engleza (obligatoriu)

Descrierea jobului

- Gestionarea destinatiilor turistice in vederea vanzarii prin reteaua de agentii partenere – B2B
- Crearea de programe turistice: circuite si grupuri organizate
- Negociere si comunicare cu furnizorii de servicii
- Gestionare rezervari, liste pasageri, facturare, urmarire incasari si plati
- Verificare facturi furnizori
- Pregatire rapoarte specifice
- Comunicarea si mentinerea legaturii cu agentiile partenere
- Implicarea in promovarea destinatiei
- Lucru in sistemele de rezervari
- Propuneri de noi proiecte de dezvoltare

Beneficii:
- Potential mare pentru dezvoltarea unei cariere profesionale intr-o firma de prestigiu
- Pachet salarial motivant acordat in functie de experienta, calificarile si abilitatile candidatului
- Asigurare de sanatate
-Training complet pentru folosirea soft-urilor interne
- Mediu de lucru dinamic si placut
- Vacante la preturi preferentiale
- Participare la infotrip-uri in diferite destinatii

Cocktail Holidays este un tur operator de top din Europa de Est. Fondat ca business de familie în anul 1993 în România, dar mereu condus după standarde internaționale. Vrei să afli mai multe despre noi?

Fiind una dintre primele companii care a organizat călătorii în străinătate pentru români, am dezvoltat o înțelegere foarte bună a nevoilor clienților noștri și un portofoliu cuprinzător de produse.

Colaborăm cu peste 2000 de agenții partenere și ne mândrim cu cea mai mare rată de satisfacție din industrie: peste 99%!

Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022