Publicat 30 Sep 2008 | Reactualizat 29 Oct 2008 | Expiră 31 Oct 2008

Manager Departament Calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Coordonarea activitatii departamentului de calitate in vederea sprijinirii departamenului de productie si montaj si urmarind in permanenta obiectivele de calitate ale societatii.

Descrierea jobului

- diploma studii superioare, preferabil mecanica fina, auto;
- 5 ani de experienta in CTC;
- experienta relevanta in conducerea personalului;
- cunostinte despre organizarea proceselor de productie, tehnologia operatiilor mecanice - si al tratamentelor galvanice(constituie avantaj);
- conostinte solide despre metodologia de control si a aparaturii de control (inclusiv3D);
- cunostinte informatice de baza;
- cunostinte despre conducrea unui audit de calitate;
- capacitate de analiza si sinteza;
- aptitune foarte buna de interrelationare;
- orientarea permanenta catre obiectiv.

Salarizare in functie de performanta si negociere;
Transport gratuit, bonuri de masa, pregatire periodica si un mediu de lucru la nivel occidental.

Asamblari componente de biciclete, productie componente de biciclete

Expirat
Manager Departament Calitate  -  SC Mechrom Industry SRL