Publicat 23 Sep 2008 | Reactualizat 22 Oct 2008 | Expiră 24 Oct 2008

Manager Departament Audit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minim 2 ani experienta in Mangement, zona audit;
- Minim 1 an experienta bancara;
- Studii superioare finalizate (preferabil economice);
- Limba engleza - avansat;
- Abilitati de rezolvare a problemelor;
- Abilitati de comunicare interdisciplinara si negociere;
- Abilitati foarte bune de organizare, planificare si atentie la detalii;
- Gandire analitica;
- Abilitati de operare PC;

Descrierea jobului

- Stabileste scopul, obiectivele si durata angajamentelor de audit;
- Participa si totodata supervizeaza analiza riscurilor existente si asigura corectitudinea aplicarii procedurilor/tehnicilor de audit;
- Se asigura de conditiile de suficienta, relevanta si credibilitate a rapoartelor de audit;
- Evalueaza activitatea de audit a subordonatilor (din punct de vedere cantitativ si calitativ);
- Intocmeste si prezinta rapoartele de audit/statistice solicitate de comitetul de audit/executiv;
- Participa la intocmirea planului anual de audit;

Descrierea companiei

Raiffeisen Bank - un loc de munca excelent
Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune. Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi ! Raiffeisen Bank Romania - Reusim impreuna! Impreuna suntem mai puternici!

Expirat
Manager Departament Audit  -  Raiffeisen Bank