Publicat 23 Sep 2020 | Reactualizat 23 Oct 2020 | Expiră 24 Oct 2020

Manager Departament Amanet Auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CreditAmanet cauta un nou coleg pentru ocuparea postului de Manager Departament Amanet Auto!

Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie moderna, dinamica si in plina dezvoltare, alaturi de colegi tineri si bine pregatiti, te asteptam in echipa noastra!

Pentru a te alatura echipei CreditAmanet, ai nevoie de:
• Studii superioare (domeniile juridic/ economic/ tehnic)
• Experienta de minim 2 ani in sectorul amanetului auto
• Spirit antreprenorial, initiativa
• Abilitati excelente de negociere, gandire strategica
• Foarte bune aptitudini analitice
• Orientare spre rezultate
• Permis de conducere categoria B, fara antecedent

Descrierea jobului

Sarcini
• Coordoneaza, organizeaza si executa planul de business pe segmentul sau de activitate, se implica in construirea strategiei pe termen lung, fiind direct responsabil in atingerea obiectivelor propuse
• Gestioneaza bugetul pentru departamentul sau, propune campanii de marketing, analizeaza evolutia indicatorilor de performanta, urmarind profitabilitatea segmentului
• Identifica oportunitatile de crestere si dezvoltare a segmentului de business

Beneficii
•Contract de munca pe perioada nedeterminata
•Pachet salarial motivant, bonusuri in functie de performanta
•Telefon de serviciu, laptop
•Abonament medical
•Abonament Bookster
•Mediu de lucru profesionist, într-o companie de succes, stabilă pe piața muncii.

Compania noastra se afla in topul firmelor din domeniu la nivel de tara si detine o experienta de peste 10 ani pe piata. Ne aflam intr-o continua dezvoltare si ne desfasuram activitatea in peste 20 de agentii amenajate conform normelor in vigoare privind securitatea personalului. Mentionam ca acestea au dotari specifice complete si un design modern, majoritatea aflandu-se situate in galerii de centre comerciale.

Expirat
Manager Departament Amanet Auto  -  CreditAmanet

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles