MANAGER DELIVERY

SHOTERIA BAR SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Minim 1 an experienta in domeniu ( Ideal sa fi lucrat in companii precum Glovo, Food Panda, Tazz, Bolt, Bringo ).
  • Cunostinte si experienta in derularea operatiunii de delivery.
  • Limba engleza – nivel mediu.
  • Cunostinte medii in Microsoft Office in special Excel.

Descrierea jobului

  • Monitorizarea canalelor de vanzare
  • Analiza si estimari a canalelor de vanzare
  • Negociere cu platformele pentru turururi de MKT
  • Eficientizarea procesului de delivery
  • Dezvoltare de brand-uri virtuale
  • Cercetare pentru cresterea procesului de vanzare
  • Construirea de strategii pe termen mediu si lung
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv (5000 – 6000 RON)
  • Atmosfera de lucru placuta
  • Laptop
  • Posibilitate de avansare
  • Bonus anual – 1500 RON
  • Program de lucru : L – V; 09:00 – 18:00

Shoteria Bar SRL este o companie multilateral dezvoltata ce activeaza in domeniul Horeca, pe segmentul Beverages, avand ca linii de business, baruri, liquor stores, delivery si evenimente specifice.
Publicat 16 Ian. 2023 Reactualizat 23 Ian. 2023 Expiră 15 Febr. 2023