Manager de zona

Nowogames Invest 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare
- Foarte bune abilitati de comunicare verbala si scrisa.
- Bun organizator, persoana cu abilitati de planificare si control.
- Responsabilitate si corectitudine, capacitate de luarea si sutinerea deciziei.
- Cunostinte bune de MS Office.
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; cunoasterea altor limbi straine reprezinta un plus.
- Permis de conducere, categoria B;
- Orientare spre performanta si profit;

Descrierea jobului

- Coordoneaza si este responsabil de activitatea desfasurata de angajatii din subordine;
- Se ocupa de coordonarea desfasurarii activitatii punctelor de lucru din zona/zonele desemnate;
- Managementul performanței echipei;
- Capabil să lucreze la termene limită și să prospere în situații de mare presiune;
- Abilitatea de a gestiona și prioritiza propriul volum de muncă;
- Abilitatea de a menține niveluri ridicate de confidențialitate și standarde de securitate a datelor;

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- masina de serviciu;
- tichete de masa;
- mediu de lucru placut;

Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.