Publicat 11 Mai 2018 | Expiră 11 Iun 2018

Manager de zona

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al Facultatii de Petrol si Gaze;
Autorizat A.N.R.E. minim gr. II D;
Experienta minim 5 ani in industria gazelor naturale;
Cunostinte operare Asis, SAP, constituie un avantaj;
Cunostinte de limba engleza;
Permis de conducere cat. B;
Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu;

Abilitati:
Bun cunoscator al conditiilor privind proiectarea, executia si exploatarea sistemelor de distributie si a instalatiilor de utilizare a gazelor naturale;
Corectitudine, tenacitate, seriozitate;
Abilitati de leadership.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati :

Organizează, conduce, supraveghează şi controlează desfăşurarea întregii activităţi in cadrul punctului de lucru :
- exploatarea sistemului de distribuţie (SD) în condiţii de siguranţă şi furnizarea de gaze naturale în conformitate cu standardele de performanţă;
- identificarea de noi clienţi şi contractarea lucrărilor de realizare a instalaţiilor de utilizare;
- coordonarea şi armonizarea obiectivelor punctului de lucru cu resursele disponibile;
- folosirea resurselor umane şi materiale în condiţii de performanţă economică;
- respectarea şi aplicarea legislaţiei în vigoare, a reglementărilor elaborate de A.N.R.E. şi I.S.C.I.R;
- gestionarea şi întreţinerea bunurilor din dotare;
- alte sarcini de serviciu specifice postului.

Beneficii:
Pachet salarial ce include salariul de baza, bonuri de masa, prime, bonusuri de performanta.

Expirat
Manager de zona  -  PREMIER ENERGY