MANAGER DE VANZARI PENTRU PRODUSE INDUSTRIALE

VIKINGPROFIL SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- studii superioare (tehnice, de preferat ingineria constructiilor);
- minim 2 ani experienta in munca intr-o firma de planificare si proiectare sau in firma de constructii;
- cunoscator al programului AutoCad;
- cunoasterea ArchiCad si BIM design(Revit sau Tekla) ar fi un punct forte;
- capacitatea de a lucra cu documentația de proiect și cu reglementările standardelor tehnice (europene și romanesti);
- abilitați comerciale și experienta in negociere in domeniul furnizarii de produse pentru constructii industriale constituie un avantaj;
- intelegerea tehnologiei constructiilor si proiectarii;
- abilitati de comunicare si capacitate de lucru atat singur cat si/sau intr-o echipa;
- una dintre limbile engleza/poloneza/rusa la nivel conversational și scris ar fi un avantaj;
- permis de conducere categoria B - utilizare activă

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- mentinerea relatiei cu clientii si cautarea de noi parteneri in domeniul constructiilor industriale, comerciale si logistice;
- consilierea clientilor in folosirea produselor pentru constructii industriale;
- selectarea si optimizarea produselor pentru documentatia tehnica pregatita;
- intocmirea specificatiei de productie pe baza documentatiei tehnice a instalatiilor;
- crearea colaborativa a imaginii companiei in domeniul produselor pentru constructii industriale;
- realizarea de prezentari si training-uri de produse pentru persoanele implicate in sectorul constructiilor industriale.

BENEFICII:
- munca provocatoare cu contract de munca intr-o firma cu o pozitie bine stabilita pe piata;
- program de lucru flexibil;
- salariu atractiv;
- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- traininguri in strainatate in companiile Grupului Pruszynski;
- nivel ridicat de autonomie și posibilitatea de a implementa propriile idei;
- masina de firma;
- asigurare medicala privata

VIKINGPROFIL SRL este o companie românească cu capital strain ce face parte din grupul Blachy Pruszyński, cel mai mare producător de învelitori metalice,sisteme de faţade si profile industriale din Polonia şi unul din cei mai mari producători la nivel European. In Romania SC VIKINGPROFIL SRL are o vechime de peste 15 ani detinand doua fabrici de productie in Filipestii de Padure si Craiova.
Publicat 3 Iun. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.