Publicat 11 Mar 2019 | Expiră 11 Apr 2019

MANAGER DE VANZARI / MANAGER DE DEZVOLTARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitati de prospectare si cercetare;
- Abilitati de identificare si intelegere a nevoilor clientului;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare;
- Vizionar si creativ: abilitatea de a identifica clienti si proiecte;
- Vocatie in domeniul vanzarilor, insemnand pasiune, dedicare si placerea de a interactiona cu clientii;
- Excelente abilitati de negociere;
- Gandire pozitiva si atitudine optimista;
- Experienta relevanta in vanzari;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Prospecteaza piata in vederea identificarii de noi clienti;
- Identifica oportunitati de business, dezvolta parteneriate in vederea cresterii vanzarilor companiei;
- Stabileste intalniri cu clientii, lanseaza propuneri care se adreseaza nevoilor, preocuparilor si obiectivelor acestora;
- Sustine prezentari personalizate la clientii abordati pentru a raspunde cat mai clar nevoilor identificate; negociaza si incheie contracte;
- Cunoaste competitia si strategiile acesteia, valorifica aspectele care diferentiaza compania de competitie si pozitioneaza favorabil compania in fata competitorilor;
- Gestioneaza portofoliul actual de clienti; mentine relatii bune de colaborare cu acestia.

CAFFE CORSINI - este un grup de firme cu experienta de peste 15 ani in domeniul alimentatiei publice, orientat catre clienti si satisfacerea nevoilor acestora.

Cu pasiune si pricepere ne-am dezvoltat continuu serviciile oferite astfel incat sa devenim alegerea naturala pentru clientii nostri.

Din grupul Caffe Corsini fac parte locatii renumite din Iasi: Restaurant LA CUPOLA - Palas; Cafenea & Patiserie - LA CUPOLA; Gogoseria LA CIAMBELLA; Bottega del Pane, etc.

Expirat
MANAGER DE VANZARI / MANAGER DE DEZVOLTARE  -  S.C. CORSINI RISTORANTE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles