Publicat 14 Oct 2019 | Reactualizat 11 Nov 2019 | Expiră 13 Nov 2019

Manager de Vanzari in zona de Sud/Vest a Romaniei (M/F)

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Spre viitor cu NewYorker!

NEW YORKER este una dintre firmele de renume international in domeniul modei si este prezenta cu marcile sale in 40 de tari, avand peste 1000 de filiale deschise deja pana in prezent. Brand-ul NEW YORKER reprezinta o garantie a unei permanente expansiuni si un nume cunoscut in domeniul modei pentru tineri.

Ca urmare a dezvoltarii continue a grupului nostru, cautam: Manager de vanzari in zona de sud-vest a Romaniei (M/F)

Descrierea jobului

SARCINI:

-Responsabilitatea rezultatelor vanzarilor si inventarelor in zona alocata
-Analiza si planificarea targetului de vanzari, conform strategiilor firmei
-Controlul si optimizarea vanzarilor in filialele arondate
-Responsabilitatea conducerii personalului din subordine si a dezvoltarii continue a acestuia
-Coordonarea sortimentului de produse si a mercantizarii acestora
-Responsabilitatea functionarii ireprosabile si a derularii optime a transmiterilor de marfa
-Asigurarea suportului in cazul noilor deschideri, re-deschiderilor filialelor din zona alocata.

PROFILUL TAU:

-Obligatoriu bune cunostinte de limba engleza (vorbit, scris, citit)
-Cunostintele de lb. germana constituie un avantaj
-Experienta pe un post similar de conducere, in comertul cu textile cu amanuntul
-Experienta profesională si studii finalizate, in domeniul vanzarilor sau economiei intreprinderii
-Gandire analitica si intelegere a indicatorilor de vanzari
-Persoana orientata spre obtinerea de performante, comunicativa,
-Orientata spre client
-Afinitate pentru moda si identificarea cu telurile firmei NEW YORKER
-Persoana flexibila, cu posibilitate si dorinta de a calatori cea mai mare parte a timpului de munca (permis conducere clasa B)

Noi iti oferim un climat de lucru placut, conditii de angajare si perspective de viitor atragatoare, intr-o companie de mare succes.
Vrei sa te alaturi echipei noastre? Atunci trimite-ne CV-ul tau in limba engleza / germana, insotit de o fotografie recenta, la urmatoarea adresa de mail: APopescu@newyorker.de

Manager de Vanzari in zona de Sud/Vest a Romaniei (M/F)  -  NY ER ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles