Publicat 22 Nov 2018 | Reactualizat 16 Dec 2018 | Expiră 22 Dec 2018

MANAGER DE TURA RESTAURANT

10 posturi

Candidatul ideal

Capacitatea de adaptare si relationare
Abiitati de comunicare
Capacitatea de a lucra in echipa
Creativ, dinamic, proactiv
Atentie la detalii
Capacitatea de planificare, organizare si prioritizare a activitatilor
Studii superioare in curs sau finalizate
Cunostinte medii de operare a calculatorului

Descrierea jobului

Reprezinta compania in fata angajatilor
Reprezinta un exemplu in ceea ce priveste comportamentul, inspira si motiveaza angajatii
Ofera suport tuturor membrilor echipei
Supravegheaza si coordoneaza echipa
Se implica in activitatea derulata zilnic, la nivel de restaurante

Beneficii:

Ai ocazia de a lucra in unul din cele mai mari lanturi de restaurante din lume, aflat in dezvoltare in Romania
Poti sa te dezvolti profesional si sa construiesti o cariera de succes in domeniu
Poti sa promovezi pe pozitii manageriale, in acord cu rezultatele obtinute si disponibilitatea posturilor

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Tichete de masa
Training specializat
Prime de Craciun si Paste
Program flexibil
Prime de loialitate

Yum! Brands este cea mai mare companie de lanturi de restaurante si unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Marcile de restaurante detinute de companie - KFC, Pizza Hut si Taco Bell - sunt liderii globali in materie de produse alimentare din categoriile: pui, pizza si stil Mexican.
10.000 de restaurante Pizza Hut deservesc zilnic milioane de clienti in mai mult de 90 de tari.
In Romania, Pizza Hut detine 23 de restaurante, iar Pizza Hut Delivery detine 22 de restaurante, care asigura serviciul de livrare la domiciliu a unor produse Pizza Hut.
Oferim incredere colegilor cu care lucram si credem ca noi, toti, facem diferenta, prin calitatea serviciilor si disponibilitatea aratata.
Suntem Customer Maniaci, clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi.
Suntem Collegue Maniaci, colegii nostri fiind cei mai valorosi. Aici suntem o echipa!

Vino in echipa Pizza Hut!

MANAGER DE TURA RESTAURANT  -  PIZZA HUT