Manager de restaurant

Maison Des Crepes S.R.L. 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- minim 1 an experiență în domeniul HORECA, pe post de conducere
- bune abilități de comunicare
- bun mediator și organizator
- capabil să coordoneze și să muncească în echipă
- capabil să gestioneze resursele restaurantului
- capabil să rezolve probleme și să se adapteze rapid la situații neprevăzute
- cunoștiinte de contabilitate primară
- orientat spre profitabilitate
- operare PC Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).

Descrierea jobului

- organizează activitatea echipei
- lucrează eficient și proactiv cu managerul de restaurant
- preia unele atribuții ale managerului de restaurant
- actualizează agendele de lucru
- instruiește personalul, dacă este nevoie
- responsabil de urmărirea stocurilor și asigurarea controlului calității
- operează documente financiare, achiziții și ține legătura cu firma de contabilitate
- găsește soluții pentru îmbunătățirea serviciilor
- redactează și modifică rapoarte lunare
- promovează restaurantul.

Dacă și tu îți dorești:
• Echipă tanară și profesionistă
• Posibilitatea de a promova rapid
• Loc de muncă stabil și sigur
• Meniu personalizat/ Masă personalizată (cafea din partea noastră, prânz și cină)
• Dezvoltare Personală
• Locație centrala.

Maison des Crepes este un restaurant full service in care preparatele pe baza de clatite si pancakes se transforma in opere de arta.

Conceptul se distinge prin designul chic al locației, ambianța și preparatele spectaculoase care asigură o experiență culinară remarcabilă și instagramabilă de fiecare dată.

Publicat 1 Iun. 2022 Expiră 1 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.