Publicat 14 Aug 2019 | Reactualizat 21 Aug 2019 | Expiră 24 Aug 2019

Manager de Racordare (101136)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul tău

Educaţie necesară:
Studii superioare tehnice;
Experienţă practică necesară: Minim 3 ani în domeniul tehnic;
Cunoştinţe obligatorii impuse de legislaţie: Cunoaşterea prevederilor legislaţiei în vigoare legate de activitatea de distribuţie a gazelor naturale (Legea 123/2012, Standardul de performanţă pentru serviciul de distribuţie, ord.89 NTPEE în vigoare, etc.);
Alte cerinţe: Autorizare ANRE, proiectare şi execuţie sisteme de distribuţie, instalaţii de utilizare gaze naturale, permis conducere categoria B, abilităţi de comunicare, consiliere.

Descrierea jobului

Ce vei face

Stabilește soluţia de alimentare pentru extinderi de conducte, branşamente, devieri conducte;
Verifică documentaţiile depuse de solicitanți;
Întocmeşte toate documentele care stau la baza întocmirii studiului tehnico-economic pentru extinderile de conductă;
Operează în SAP-ISU documentele specifice procesului de acces la sistem;
Urmăreşte procesul de acces la sistem prin extinderi și branşamente, devieri conducte în vederea respectării termenelor prevăzute de legislația în vigoare şi în contractele de racordare;
Asigură suport şi verifică soluţiile tehnice propuse de către proiectantul intern/ extern;
Realizează verificări SAP, raportări, documentaţie specifică şi acordă suport pentru întocmirea procedurilor şi instrucţiunilor de lucru, precum şi a răspunsului la reclamaţii pentru toate domeniile de lucrări acoperite de activitatea pe care o gestionează.

Ce îţi oferim

Pachet salarial atractiv;
Premiul de performanţă;
Tichete de masă;
Asigurarea medicală privată;
Contribuţie la pensie privată;
Primă de vacanţă;

E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei.
E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus.

Ai aplicat
Expirat
Manager de Racordare (101136)  -  Delgaz Grid S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles